Webform Email Reply (2.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur

en: Reply
af: Beantwoord
