Webform Email Reply (2.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Email
ca: Correu electrònic

en: From
ca: De

en: Send
ca: Enviar

en: Webform
ca: Formulari web

en: Reply
ca: Respon
