Webform Email Reply (2.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Attachment
gl: Anexo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: From
gl: De

en: Send
gl: Enviar

en: Webform
gl: Formulario web

en: Reply
gl: Responder
