Webform Email Reply (2.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Email
is: Netfang

en: From
is: Frá

en: Send
is: Senda

en: Reply
is: Svara
