Webform Email Reply (2.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: #
ja: No.

en: Attachment
ja: 添付

en: Email
ja: メール

en: From
ja: 送信元

en: Send
ja: 送信

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Reply
ja: 返信
