Webform Email Reply (2.0.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប
