Webform Email Reply (2.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Reply
sq: Përgjigju
