Webform Email Reply (2.0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Email
sv: E-post

en: From
sv: Från

en: Send
sv: Skicka

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Reply
sv: Besvara
