Webform Email Reply (2.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: Reply
te: స్పందించు
