Webform Email Reply (2.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش

en: Reply
ug: جاۋاب
