Webform Email Reply (2.0.3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Attachment
be: Дадатак

en: Email
be: Адрас E-mail

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: Webform
be: Анкета

en: Reply
be: Адказ
