Webform Email Reply (2.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Attachment
bs: Prilog

en: Send
bs: Pošalji

en: Reply
bs: Odgovori
