Webform Email Reply (2.0.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: From
dz: ལས་

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
