Webform Email Reply (2.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: From
el: Από

en: Send
el: Αποστολή

en: Reply
el: Απάντηση
