Webform Email Reply (2.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Attachment
fi: Liite

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: From
fi: Lähettäjä

en: Send
fi: Lähetä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Reply
fi: Vastaa
