Webform Email Reply (2.0.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Email
lv: E-pasts

en: From
lv: No

en: Send
lv: Sūtīt

en: Webform
lv: Webforma

en: Reply
lv: Atbildēt
