Webform Email Reply (2.0.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Attachment
pl: Załącznik

en: From
pl: Od

en: Send
pl: Wyślij

en: Webform
pl: Formularz

en: Reply
pl: Odpowiedz
