Webform Email Reply (2.0.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Attachment
sk: Príloha

en: Email
sk: E-mail

en: From
sk: Od

en: Send
sk: Odoslať

en: Webform
sk: Webformulár

en: Reply
sk: Odpovedať
