Webform Email Reply (2.0.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: Reply
sl: Odgovori
