Webform Email Reply (2.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: From
eo: De

en: Send
eo: Sendu

en: Reply
eo: Respondu
