Webform Email Reply (2.0.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Email
bg: Е-поща

en: From
bg: От

en: Send
bg: Изпрати

en: Reply
bg: Отговор
