Webform Email Reply (2.0.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Send
bo: སྐུར་བ
