Webform Email Reply (2.0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Email
he: דוא"ל

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Reply
he: השב
