Webform Email Reply (2.0.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Email
hi: ईमेल

en: From
hi: से

en: Send
hi: भेजें

en: Reply
hi: जवाब दें
