Webform Email Reply (2.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა
