Webform Email Reply (2.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: Email
mr: ईमेल

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा

en: Reply
mr: प्रतिसाद
