Webform Email Reply (2.0.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Attachment
ps: نښل

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Reply
ps: ځواب
