Webform Email Reply (2.0.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Attachment
tr: Ek

en: Email
tr: E-posta

en: From
tr: Kimden

en: Send
tr: Gönder

en: Reply
tr: Yanıtla
