Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Replies
da: Svar

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Attachment
da: Bilag

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Recipients
da: Modtagere

en: Sender
da: Afsender

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Messages
da: Beskeder

en: Display name
da: Display

en: Changed
da: Ændret

en: Webform
da: Webformular

en: Thread
da: Tråd

en: Reply
da: Svar

en: Machine name
da: Internt navn

en: Notification
da: Underretning

en: Webform submission
da: Indsendelse af webformular

en: Sender name
da: Afsendernavn
