Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Replies
gu: જવાબો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Send
gu: મોકલો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Reply
gu: જવાબ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ
