Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: Authored on
he: בתאריך

en: Messages
he: מסרים

en: Display name
he: שם תצוגה

en: Changed
he: השתנה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Thread
he: שרשור

en: Reply
he: השב

en: Machine name
he: שם מכונה
