Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
