Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Recipients
bg: Получатели

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Send
bg: Изпрати

en: Authored on
bg: Написано на

en: Messages
bg: Съобщения

en: Reply
bg: Отговор
