Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Replies
bo: ལན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Thread
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཕྲེང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
