Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Messages
eu: Mezuak

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Thread
eu: Haria

en: Reply
eu: Erantzun

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena
