Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Replies
ca: Respostes

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Send
ca: Enviar

en: here
ca: aquí

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Messages
ca: Missatges

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Changed
ca: Canviat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Thread
ca: Fil

en: Reply
ca: Respon

en: Type:
ca: Tipus:

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Notification
ca: Notificació

en: Default subject
ca: Assumpte predeterminat

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Submission
ca: Enviament
