Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།
