Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Attachment
fi: Liite

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Send
fi: Lähetä

en: here
fi: täällä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Messages
fi: Viestit

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Thread
fi: Ketjuta

en: Reply
fi: Vastaa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Default subject
fi: Aihe

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Submission
fi: Lähetys
