Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Send
lv: Sūtīt

en: here
lv: šeit

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Changed
lv: Labots

en: Webform
lv: Webforma

en: Thread
lv: Pavediens

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Type:
lv: Tips:

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Submission
lv: Iesniegums

en: Unique machine-readable name: lowercase letters, numbers, and underscores only.
lv: Unikāls mašīnlasāms nosaukums: tikai mazie burti, cipari un pasvītras.
