Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Send
mn: Илгээх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
