Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा

en: here
mr: येथे

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Reply
mr: प्रतिसाद
