Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Replies
nn: Svar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: here
nn: her

en: Authored on
nn: Skrive

en: Reply
nn: Svar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
