Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Replies
ar: الردود

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Attachment
ar: المرفق

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Messages
ar: الرسائل

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Changed
ar: تم التغير

en: Reply
ar: رد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Submission
ar: إرسال
