Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Replies
hu: Válaszok

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Send
hu: Küldés

en: here
hu: ide

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Changed
hu: Módosítva

en: Webform
hu: Űrlap

en: Thread
hu: Szál

en: Reply
hu: Válasz

en: Type:
hu: Típus:

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Notification
hu: Értesítés

en: Default subject
hu: Alapértelmezett tárgy

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Sender name
hu: Feladó neve

en: Submission
hu: Beküldés
