Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Replies
sv: Svar

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Attachment
sv: Bilaga

en: Mail
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Sender
sv: Avsändare

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Send
sv: Skicka

en: here
sv: här

en: Authored on
sv: Författad

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Changed
sv: Ändrad

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Thread
sv: Tråd

en: Reply
sv: Besvara

en: Type:
sv: Typ:

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Notification
sv: Avisering

en: Default subject
sv: Standardämne

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: Sender name
sv: Avsändarens namn
