Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Thread
az: Mövzu

en: Reply
az: Cavab verin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Sender name
az: Göndərən adı
