Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Recipients
kk: Алушылар

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Reply
kk: Жауап беру
