Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Send
nl: Versturen

en: here
nl: hier

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Messages
nl: Berichten

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Webform
nl: Formulier

en: Thread
nl: Vertakking

en: Reply
nl: Reageren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Notification
nl: Melding

en: Default subject
nl: Standaard onderwerp

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Last activity
nl: Laatste activiteit

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Submission
nl: Inzending

en: The email address to send from.
nl: Het e-mailadres om vanaf te verzenden.

en: The email address(es) to send to. Multiple emails should be separated by a comma, with no spaces.
nl: E-mailadres(sen) waarnaar moet worden verzonden. Meerdere adressen moeten worden gescheiden door een komma, zonder spaties.

en: Custom @label…
nl: Aangepaste @label…

en: Enter @label…
nl: Vul @label in…

en: Unique machine-readable name: lowercase letters, numbers, and underscores only.
nl: Unieke machinenaam: alleen onderkast letters, cijfers en lage strepen.
