Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
