Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Replies
cy: Atebion

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Thread
cy: Llinyn

en: Reply
cy: Ateb

en: Default subject
cy: Rhagosod pwnc

en: Webform submission
cy: Cyflwyniad ffurf gwe
